Prodato
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 48 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 5128 €/m²
  • Kod objekta 56728
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 5063 €/m²
  • Kod objekta 56730
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 56762
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Kod objekta 56770
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2555 €/m²
  • Kod objekta 56793
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 56796
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 56811
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 56818
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter