Prodato
Property 29698 photo 1
Property 29698 photo 2
Property 29698 photo 3
Property 29698 photo 4
Property 29698 photo 5
Property 29698 photo 6
Property 29698 photo 7
Property 29698 photo 8
Property 29698 photo 9
Property 29698 photo 10
Property 29698 photo 11
Property 29698 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 57469
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2476 €/m²
  • Kod objekta 57470
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57476
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 57503
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 57508
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 57556
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 57563
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter