Prodaja - Zemljište 400 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Gerakini
112 000 €
280 €/m²
Property 29410 photo 1
Property 29410 photo 2
Property 29410 photo 3
Property 29410 photo 4
Property 29410 photo 5
Property 29410 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
96 000 € 80 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 2106
  • Kvadratura 302 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 2206
  • Kvadratura 4074 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 2306
  • Kvadratura 4960 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
131 500 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2665
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
105 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 2667
  • Kvadratura 1830 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
165 000 € 125 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 2711
  • Kvadratura 5066 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
120 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 4444
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
128 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 4525
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
93 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 4717
  • Kvadratura 4634 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 4726
  • Kvadratura 623 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter