Prodato
255 000 €
2656 €/m²
Property 29177 photo 1
Property 29177 photo 2
Property 29177 photo 3
Property 29177 photo 4
Property 29177 photo 5
Property 29177 photo 6
Property 29177 photo 7
Property 29177 photo 8
Property 29177 photo 9
Property 29177 photo 10
Property 29177 photo 11
Property 29177 photo 12
Property 29177 photo 13
Property 29177 photo 14
Property 29177 photo 15
Property 29177 photo 16
Property 29177 photo 17
Property 29177 photo 18
Property 29177 photo 19
Property 29177 photo 20
Property 29177 photo 21
Property 29177 photo 22
Property 29177 photo 23
Property 29177 photo 24
Property 29177 photo 25
Property 29177 photo 26
Property 29177 photo 27
Property 29177 photo 28
Property 29177 photo 29
Property 29177 photo 30
Property 29177 photo 31
Property 29177 photo 32
Property 29177 photo 33
Property 29177 photo 34
Property 29177 photo 35
Property 29177 photo 36
Property 29177 photo 37
Property 29177 photo 38
Property 29177 photo 39
Property 29177 photo 40
Property 29177 photo 41
Property 29177 photo 42
Property 29177 photo 43

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, lift, grejanje.

Za prodaju
345 000 € 2948 €/m²
  • Kod objekta 54378
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 54558
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 2806 €/m²
  • Kod objekta 54733
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3398 €/m²
  • Kod objekta 55904
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 55905
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 55906
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 55907
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 55909
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 56074
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
336 000 € 4048 €/m²
  • Kod objekta 56251
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter