Prodaja - Zemljište 12100 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
400 000 €
33 €/m²
Property 2725 photo 1
Property 2725 photo 2
Property 2725 photo 3
Property 2725 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 81 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 12100 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
470 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 2737
  • Kvadratura 1037 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 10871
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 11373
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 15174
  • Kvadratura 6974 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
540 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 22777
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
520 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 30611
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
500 000 € 320 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33674
  • Kvadratura 30600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 39937
  • Kvadratura 8107 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 40307
  • Kvadratura 9694 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
400 000 € 442 €/m²
  • Kod objekta 66018
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter