Prodaja - Zemljište 10000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
55 000 €
5 €/m²
Property 27155 photo 1
Property 27155 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
52 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 44585
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
70 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 36516
  • Kvadratura 4370 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
58 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 57847
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 51328
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 33900
  • Kvadratura 485 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 22066
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
50 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 33895
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 33682
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 19792
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter