Prodaja - Kuća 480 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
3 000 000 €
6250 €/m²
Property 25234 photo 1
Property 25234 photo 2
Property 25234 photo 3
Property 25234 photo 4
Property 25234 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 11
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 480 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 5 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, 4 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 850 000 € 15833 €/m²
  • Kod objekta 10578
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 250 000 € 5592 €/m²
  • Kod objekta 11931
  • Kvadratura 760 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 14730
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 300 000 € 2 200 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 18447
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
3 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 25234
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
3 675 000 € 6609 €/m²
  • Kod objekta 41120
  • Kvadratura 556 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 186 000 € 7965 €/m²
  • Kod objekta 41807
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 186 000 € 7965 €/m²
  • Kod objekta 41809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 600 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 45455
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 15

Prijava za Newsletter