Prodaja - Commercial property 310 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
2 500 000 €
8065 €/m²
Property 25030 photo 1
Property 25030 photo 2
Property 25030 photo 3
Property 25030 photo 4
Property 25030 photo 5
Property 25030 photo 6
Property 25030 photo 7
Property 25030 photo 8
Property 25030 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1988
  • Godina renoviranja: 2016
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 310 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, ostavu.

Za prodaju
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Kod objekta 13035
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
3 650 000 € 14313 €/m²
  • Kod objekta 14626
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Kod objekta 22441
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
3 000 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 23044
  • Kvadratura 796 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 500 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 25030
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
3 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 26741
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 32520
  • Kvadratura 920 m²
  • Udaljenost od mora 34 m
Za prodaju
2 660 000 € 8312 €/m²
  • Kod objekta 37580
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 520 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 37581
  • Kvadratura 720 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter