Prodaja - Commercial property 480 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
3 200 000 €
6667 €/m²
Property 26741 photo 1
Property 26741 photo 2
Property 26741 photo 3
Property 26741 photo 4
Property 26741 photo 5
Property 26741 photo 6
Property 26741 photo 7
Property 26741 photo 8
Property 26741 photo 9

Detalji

  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju commercial property od 480 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
3 650 000 € 14313 €/m²
  • Kod objekta 14626
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
3 000 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 23044
  • Kvadratura 796 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
3 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 26741
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 660 000 € 8312 €/m²
  • Kod objekta 37580
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter