Prodaja - Commercial property 255 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
3 650 000 €
14314 €/m²
Property 14626 photo 1
Property 14626 photo 2
Property 14626 photo 3
Property 14626 photo 4
Property 14626 photo 5
Property 14626 photo 6
Property 14626 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju commercial property od 255 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
5 350 000 € 8230 €/m²
  • Kod objekta 11700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
3 650 000 € 14313 €/m²
  • Kod objekta 14626
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
3 000 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 23044
  • Kvadratura 796 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
3 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 26741
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter