Prodato
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 117 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 641 €/m²
  • Kod objekta 65856
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 65864
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1450 €/m²
  • Kod objekta 65876
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Izdavanje
od 450 € /mesečno 15 €/m²
  • Kod objekta 65877
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
265 000 € 3630 €/m²
  • Kod objekta 65900
  • Kvadratura 73 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Preporučujemo Izdavanje
od 670 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 65901
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter