Prodaja - Kuća 85 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
150 000 €
1765 €/m²
Property 24646 photo 1
Property 24646 photo 2
Property 24646 photo 3
Property 24646 photo 4
Property 24646 photo 5
Property 24646 photo 6
Property 24646 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 85 kv.m na Olimpska regija. kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod objekta 38726
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
203 000 € 1127 €/m²
  • Kod objekta 39468
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 890 €/m²
  • Kod objekta 43939
  • Kvadratura 247 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
165 000 € 1269 €/m²
  • Kod objekta 49582
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 53223
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
195 000 € 752 €/m²
  • Kod objekta 57049
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 60936
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 614 €/m²
  • Kod objekta 62683
  • Kvadratura 293 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63370
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
205 000 € 195 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 63639
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter