580 000 €
3718 €/m²
Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 24 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 156 kv.m na Krfu. kuća 6 spavaće sobe, 4 kuhinje, 4 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 4073
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 46186
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
549 000 € 2786 €/m²
  • Kod objekta 64690
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter