700 000 €
5833 €/m²
Property 21763 photo 1
Property 21763 photo 2
Property 21763 photo 3
Property 21763 photo 4
Property 21763 photo 5
Property 21763 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 120 kv.m na Krfu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin.

Za prodaju
980 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 19457
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
900 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 19943
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
950 000 € 3454 €/m²
  • Kod objekta 21564
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
855 000 € 3120 €/m²
  • Kod objekta 23339
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 32325
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 42301
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
970 000 € 3774 €/m²
  • Kod objekta 49595
  • Kvadratura 257 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Za prodaju
820 000 € 3660 €/m²
  • Kod objekta 60216
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5120 €/m²
  • Kod objekta 61220
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
950 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 62841
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter