Prodaja - Zgrada 2800 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Omiljeno
3 500 000 €
1250 €/m²
Property 24422 photo 1
Property 24422 photo 2
Property 24422 photo 3
Property 24422 photo 4
Property 24422 photo 5
Property 24422 photo 6
Property 24422 photo 7
Property 24422 photo 8
Property 24422 photo 9
Property 24422 photo 10
Property 24422 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2016
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju zgrada od 2800 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Kod objekta 14476
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Investicija Za prodaju
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Kod objekta 19695
  • Kvadratura 803 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 24422
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
4 410 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 30201
  • Kvadratura 1297 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 600 000 € 5806 €/m²
  • Kod objekta 31871
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 32637
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Investicija Za prodaju
3 500 000 € 4748 €/m²
  • Kod objekta 41172
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
3 200 000 € 2 700 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 47083
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Kod objekta 58320
  • Kvadratura 2361 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Kod objekta 60112
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 15 m

Prijava za Newsletter