Prodato

Prodaja - Stan 75 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
125 000 €
1667 €/m²
Property 23 photo 1
Property 23 photo 2
Property 23 photo 3
Property 23 photo 4

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: 3 спальни, гостиная с кухней, 2 балкона (20 и 2 кв.м.), мансарда. Квартира 80 кв.м,135.000 евро
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63454
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 3139 €/m²
  • Kod objekta 63594
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 63755
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64243
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64244
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 4024 €/m²
  • Kod objekta 65393
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter