Prodaja - Commercial property 140 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
820 000 €
5857 €/m²
Property 22941 photo 1
Property 22941 photo 2
Property 22941 photo 3
Property 22941 photo 4
Property 22941 photo 5
Property 22941 photo 6
Property 22941 photo 7
Property 22941 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1996
  • Godina renoviranja: 2016
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju commercial property od 140 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
945 000 € 1629 €/m²
  • Kod objekta 5790
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
800 000 € 5673 €/m²
  • Kod objekta 10141
  • Kvadratura 141 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Kod objekta 12798
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Investicija Za prodaju
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 14242
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
880 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 21014
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
820 000 € 5857 €/m²
  • Kod objekta 22941
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 100 000 € 880 €/m²
  • Kod objekta 34787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 34788
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Kod objekta 36564
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 37024
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter