Prodaja - Commercial property 245 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Marousi Marousi - Centar
1 100 000 €
4490 €/m²
Property 60557 photo 1

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,34%
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju commercial property od 245 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana

Slične ponude

Investicija Za prodaju
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Kod objekta 4667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
945 000 € 1629 €/m²
  • Kod objekta 5790
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Kod objekta 12798
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Investicija Za prodaju
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 14242
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 21642
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 31104
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 100 000 € 880 €/m²
  • Kod objekta 34787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 34788
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Kod objekta 36564
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 37024
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter