300 000 €
55 €/m²
Property 22863 photo 1
Property 22863 photo 2
Property 22863 photo 3
Property 22863 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5400 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m.

Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
280 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 37597
  • Kvadratura 2890 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 38078
  • Kvadratura 2194 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
280 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 38410
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38534
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m

Prijava za Newsletter