Prodato
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Detalji

  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 104 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod objekta 58959
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter