Prodaja - Commercial property 70 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
150 000 €
2143 €/m²
Property 22389 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju commercial property od 70 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, alarm.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
150 000 € 3061 €/m²
  • Kod objekta 19621
  • Kvadratura 49 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
150 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 22389
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
160 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 24167
  • Kvadratura 76 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 24175
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod objekta 29235
  • Kvadratura 78 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 317 €/m²
  • Kod objekta 30402
  • Kvadratura 409 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 534 €/m²
  • Kod objekta 31103
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 34849
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
135 000 € 931 €/m²
  • Kod objekta 35509
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 1515 €/m²
  • Kod objekta 39107
  • Kvadratura 99 m²
  • Udaljenost od mora 12 m

Prijava za Newsletter