Prodaja - Commercial property 210 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
330 000 €
1571 €/m²
Property 22353 photo 1
Property 22353 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju commercial property od 210 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, alarm.

Za prodaju
480 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 21398
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 22353
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
320 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 25165
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Investicija Za prodaju
330 000 € 1386 €/m²
  • Kod objekta 26879
  • Kvadratura 238 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
450 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 30241
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
315 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 36257
  • Kvadratura 117 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 37217
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
430 000 € 3873 €/m²
  • Kod objekta 40579
  • Kvadratura 111 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Investicija Za prodaju
340 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 42649
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
490 000 € 1335 €/m²
  • Kod objekta 43947
  • Kvadratura 367 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter