Prodaja - Commercial property 75 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Agios Dimitrios
480 000 €
6400 €/m²
Property 21398 photo 1
Property 21398 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju commercial property od 75 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
580 000 € 2685 €/m²
  • Kod objekta 20490
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
625 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 21046
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
480 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 21398
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 4193 €/m²
  • Kod objekta 30214
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 30241
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Kod objekta 32730
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
630 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 32805
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
430 000 € 3873 €/m²
  • Kod objekta 40579
  • Kvadratura 111 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
570 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 42673
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
490 000 € 1335 €/m²
  • Kod objekta 43947
  • Kvadratura 367 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter