Prodaja - Kuća 550 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Penteli
1 600 000 €
2909 €/m²
Property 19407 photo 1
Property 19407 photo 2
Property 19407 photo 3
Property 19407 photo 4
Property 19407 photo 5
Property 19407 photo 6
Property 19407 photo 7
Property 19407 photo 8
Property 19407 photo 9
Property 19407 photo 10
Property 19407 photo 11
Property 19407 photo 12
Property 19407 photo 13
Property 19407 photo 14
Property 19407 photo 15
Property 19407 photo 16
Property 19407 photo 17
Property 19407 photo 18
Property 19407 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 13
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 21000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 550 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 7 spavaće sobe, 3 dnevne sobe, 2 kuhinje, 4 kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 575 000 € 1 300 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 6201
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4102 €/m²
  • Kod objekta 7710
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 550 000 € 1 315 000 € 3246 €/m²
  • Kod objekta 10181
  • Kvadratura 405 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 434 000 € 1 300 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 12604
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 400 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 21834
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter