Prodaja - Kuća 405 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
1 550 000 € 1 315 000 €
3247 €/m²
Property 10181 photo 1
Property 10181 photo 2
Property 10181 photo 3
Property 10181 photo 4
Property 10181 photo 5
Property 10181 photo 6
Property 10181 photo 7
Property 10181 photo 8
Property 10181 photo 9
Property 10181 photo 10
Property 10181 photo 11
Property 10181 photo 12
Property 10181 photo 13
Property 10181 photo 14
Property 10181 photo 15
Property 10181 photo 16
Property 10181 photo 17
Property 10181 photo 18
Property 10181 photo 19
Property 10181 photo 20
Property 10181 photo 21
Property 10181 photo 22
Property 10181 photo 23
Property 10181 photo 24
Property 10181 photo 25
Property 10181 photo 26
Property 10181 photo 27
Property 10181 photo 28
Property 10181 photo 29
Property 10181 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1988
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 405 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 575 000 € 1 300 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 6201
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4102 €/m²
  • Kod objekta 7710
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 550 000 € 1 315 000 € 3246 €/m²
  • Kod objekta 10181
  • Kvadratura 405 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 434 000 € 1 300 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 12604
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 480 000 € 1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 49638
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 56392
  • Kvadratura 483 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter