Prodato

Prodaja - Zemljište 36875 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
Na upit
Property 1862 photo 1
Property 1862 photo 2
Property 1862 photo 3
Property 1862 photo 4
Property 1862 photo 5
Property 1862 photo 6
Property 1862 photo 7
Property 1862 photo 8
Property 1862 photo 9

Detalji

  • Plaža: первая береговая линия
  • Ostale pogodnosti: на участке можно построить гостиничный комплекс или жилые дома
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 36875 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
85 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 63946
  • Kvadratura 6159 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 64014
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
85 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 64015
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 2127 €/m²
  • Kod objekta 64030
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 64512
  • Kvadratura 841 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64513
  • Kvadratura 5906 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 300 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 64826
  • Kvadratura 16688 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 363 €/m²
  • Kod objekta 64827
  • Kvadratura 1374 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 64872
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 64873
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter