Prodato

Prodaja - Mezoneta 266 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
Na upit
Property 1818 photo 1
Property 1818 photo 2
Property 1818 photo 3
Property 1818 photo 4
Property 1818 photo 5
Property 1818 photo 6
Property 1818 photo 7
Property 1818 photo 8
Property 1818 photo 9
Property 1818 photo 10
Property 1818 photo 11
Property 1818 photo 12
Property 1818 photo 13
Property 1818 photo 14
Property 1818 photo 15
Property 1818 photo 16
Property 1818 photo 17
Property 1818 photo 18
Property 1818 photo 19
Property 1818 photo 20
Property 1818 photo 21
Property 1818 photo 22
Property 1818 photo 23
Property 1818 photo 24
Property 1818 photo 25
Property 1818 photo 26
Property 1818 photo 27
Property 1818 photo 28
Property 1818 photo 29
Property 1818 photo 30
  • Kod objekta 1818
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 266 m²
  • Površina placa 150 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2014
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: цокольный этаж: гараж, котельная. 1 этаж: гостиная с кухней, санузел. 2 этаж: 3 спальные, ванная, кладовая. Мансарда
  • Ostale pogodnosti: полностью меблирован, отопление, кондиционеры, спутниковое тв во всех комнатах, система сигнализации
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Wifi

Opis

Na prodajumezoneta od 266 kv.m na Olimpska regija. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
98 000 € 445 €/m²
  • Kod objekta 51841
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 52818
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 53298
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
280 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 54444
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
30 500 € 290 €/m²
  • Kod objekta 56949
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 57237
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
168 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 57489
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 57682
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter