Na upit
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Za izdavanjemezoneta od 90 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, travnjak, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 37490
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 37555
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 38434
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 45846
  • Kvadratura 667 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
210 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 48718
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 54317
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter