413 000 €
160 €/m²
Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2580 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39581
  • Kvadratura 14364 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
360 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 41187
  • Kvadratura 14565 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter