Prodaja - Zemljište 8962 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Ćiriliцa
380 000 €
42 €/m²
Property 1651 photo 1
Property 1651 photo 2
Property 1651 photo 3
Property 1651 photo 4
Property 1651 photo 5

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 8962 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.

Za prodaju
450 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 45553
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 47126
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
380 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 48388
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49023
  • Kvadratura 1424 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
500 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 49057
  • Kvadratura 2704 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
380 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 49699
  • Kvadratura 9900 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50262
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
500 000 € 433 €/m²
  • Kod objekta 52646
  • Kvadratura 1154 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
375 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 54311
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 58927
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter