Prodato

Prodaja - Vila 116 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
340 000 €
2931 €/m²
Property 16331 photo 1
Property 16331 photo 2
Property 16331 photo 3
Property 16331 photo 4
Property 16331 photo 5
Property 16331 photo 6
Property 16331 photo 7
Property 16331 photo 8
Property 16331 photo 9
Property 16331 photo 10
Property 16331 photo 11
Property 16331 photo 12
Property 16331 photo 13
Property 16331 photo 14
Property 16331 photo 15
Property 16331 photo 16
Property 16331 photo 17
Property 16331 photo 18
Property 16331 photo 19
Property 16331 photo 20
Property 16331 photo 21
Property 16331 photo 22
Property 16331 photo 23
Property 16331 photo 24
Property 16331 photo 25
Property 16331 photo 26
  • Kod objekta 16331
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 116 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 5700 m

Opis

Na prodaju vila od 116 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 29146
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38736
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 41016
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 43135
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter