Prodaja - Vila 175 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
430 000 €
2457 €/m²
Property 44811 photo 1
Property 44811 photo 2
Property 44811 photo 3
Property 44811 photo 4
Property 44811 photo 5
Property 44811 photo 6
Property 44811 photo 7
Property 44811 photo 8
Property 44811 photo 9
Property 44811 photo 10
Property 44811 photo 11
Property 44811 photo 12
Property 44811 photo 13
Property 44811 photo 14
Property 44811 photo 15
Property 44811 photo 16
Property 44811 photo 17
Property 44811 photo 18
Property 44811 photo 19
Property 44811 photo 20
  • Kod objekta 44811
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 175 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1000 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 175 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
586 670 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 9303
  • Kvadratura 128 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 2135 €/m²
  • Kod objekta 51518
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter