Prodaja - Vila 134 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
655 000 €
4888 €/m²
Property 15286 photo 1
Property 15286 photo 2
  • Kod objekta 15286
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 134 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Sadržaj

  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 134 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i bazen.

Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter