Prodaja - Vila 185 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Chlorakas
Cena od 590 000 €
3189 €/m²
Property 44809 photo 1
Property 44809 photo 2
Property 44809 photo 3
Property 44809 photo 4
Property 44809 photo 5
Property 44809 photo 6
Property 44809 photo 7
Property 44809 photo 8
Property 44809 photo 9
Property 44809 photo 10
Property 44809 photo 11
Property 44809 photo 12
Property 44809 photo 13
Property 44809 photo 14
  • Kod objekta 44809
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 185 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Chlorakas (Pafos)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 185 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
555 920 € 3887 €/m²
  • Kod objekta 9361
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
565 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 20052
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 26623
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
585 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 43217
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter