Prodaja - Commercial property 235 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Pagkrati Agios Artemios
350 000 €
1489 €/m²
Property 14743 photo 1
Property 14743 photo 2
Property 14743 photo 3
Property 14743 photo 4
Property 14743 photo 5
Property 14743 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1970
  • Spratnost: 3
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 235 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 3 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 25165
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Investicija Za prodaju
330 000 € 1386 €/m²
  • Kod objekta 26879
  • Kvadratura 238 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
450 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 30241
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
315 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 36257
  • Kvadratura 117 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
430 000 € 3873 €/m²
  • Kod objekta 40579
  • Kvadratura 111 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Investicija Za prodaju
340 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 42649
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
490 000 € 1335 €/m²
  • Kod objekta 43947
  • Kvadratura 367 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 45312
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
350 000 € 2046 €/m²
  • Kod objekta 49506
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter