Prodato

Prodaja - Mezoneta 70 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
170 000 €
2429 €/m²
Property 1462 photo 1
Property 1462 photo 2
Property 1462 photo 3
Property 1462 photo 4
Property 1462 photo 5
Property 1462 photo 6
Property 1462 photo 7
Property 1462 photo 8
Property 1462 photo 9
Property 1462 photo 10
Property 1462 photo 11
Property 1462 photo 12
Property 1462 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: 1 этаж: гостиная, кухня, ванная. 2 этаж: 2 спальни, ванная (душ)
  • Ostale pogodnosti: полностью меблирован, кухонное оборудование, тенты
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodajumezoneta od 70 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
250 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 3386
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
230 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 32756
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 53273
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 56169
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 58329
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod objekta 62845
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 63064
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
234 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63592
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 63699
  • Kvadratura 126 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 64070
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter