Prodaja - Zemljište 780 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
215 000 €
275 €/m²
Property 13938 photo 1
Property 13938 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 780 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 624 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 56527
  • Kvadratura 5869 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter