Prodaja - Zemljište 12053 m² na Sporadima

Grčka Egejska ostrva Sporadi
Na upit
Property 13718 photo 1
Property 13718 photo 2
Property 13718 photo 3
Property 13718 photo 4
Property 13718 photo 5
Property 13718 photo 6
Property 13718 photo 7
Property 13718 photo 8
  • Kod objekta 13718
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 12053 m²
  • Region Sporadi
  • Mesto Sporadi (Egejska ostrva)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12053 kv.m. na Sporadima.

Za prodaju
270 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 5530
  • Kvadratura 4042 m²
  • Udaljenost od mora 345 m
Za prodaju
700 000 € 400 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 8056
  • Kvadratura 2980 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 000 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 11180
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 13718
  • Kvadratura 12053 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
5 000 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 19029
  • Kvadratura 21776 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 22780
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 105 m
Za prodaju
800 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 22786
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 425 m
Za prodaju
500 000 € 195 €/m²
  • Kod objekta 27142
  • Kvadratura 2564 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter