670 000 €
893 €/m²
Property 59219 photo 1
Property 59219 photo 2
Property 59219 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 750 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 375 kv.m.

Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 30323
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod objekta 49120
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter