Prodato

Prodaja - Mezoneta 195 m² na Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis
300 000 €
1538 €/m²
Property 1196 photo 1
Property 1196 photo 2
Property 1196 photo 3
Property 1196 photo 4
Property 1196 photo 5
Property 1196 photo 6
Property 1196 photo 7
Property 1196 photo 8
  • Kod objekta 1196
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 195 m²
  • Region Peloponez
  • Mesto Argolis (Primorsko-Goranska)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 5: 2 этаж: 2 спальни и ванная, 1 этаж: салон, кухня и ванная, цоколь: 3 спальни и кухня, туалет
  • Udaljeno od mora: 200 m

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more

Opis

Na prodajumezoneta od 195 kv.m na Peloponezu. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.