Prodato

Prodaja - Stan 92 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
93 000 €
1011 €/m²
Property 1184 photo 1
Property 1184 photo 2
Property 1184 photo 3
Property 1184 photo 4
Property 1184 photo 5
Property 1184 photo 6
Property 1184 photo 7
Property 1184 photo 8
  • Kod objekta 1184
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 92 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Plaža: мелкая галька
  • Broj soba: 2
  • Ostale pogodnosti: тенты, автономное отопление, газ, кондиционер, камин, 10 м2 складское помещение
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59744
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
129 000 € 1869 €/m²
  • Kod objekta 63309
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 1863 €/m²
  • Kod objekta 63320
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Kod objekta 63706
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod objekta 64130
  • Kvadratura 16 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64259
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod objekta 65016
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter