Prodato

Izdavanje - Stan 54 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7
  • Kod objekta 1142
  • Za prodaju, za izdavanje Izdavanje
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 54 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Plaža: песок и мелкая галька
  • Ostale pogodnosti: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Za izdavanje stan od 54 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
273 000 € 2149 €/m²
  • Kod objekta 12810
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Kod objekta 14806
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 15142
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 20372
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 22550
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 9210 €/m²
  • Kod objekta 22999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Kod objekta 24676
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 24982
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 25072
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter