Prodato

Prodaja - Stan 70 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
145 000 €
2071 €/m²
Property 1103 photo 1
Property 1103 photo 2
Property 1103 photo 3
Property 1103 photo 4
Property 1103 photo 5
Property 1103 photo 6

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: зал с кухней, 2 спальни, ванная
  • Ostale pogodnosti: кондиционер, кухонная мебель, шкафы, необходим освежающий ремонт
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 94 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
160 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62637
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 63049
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 63063
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63170
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63454
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 63755
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 63975
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64243
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 64244
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 4024 €/m²
  • Kod objekta 65393
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter