Prodaja - Kuća 564 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
1 300 000 €
2305 €/m²
Property 10438 photo 1
Property 10438 photo 2
Property 10438 photo 3
Property 10438 photo 4
Property 10438 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 12
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 564 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
1 575 000 € 1 300 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 6201
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4102 €/m²
  • Kod objekta 7710
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 920 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 9575
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 160 000 € 3314 €/m²
  • Kod objekta 30150
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3141 €/m²
  • Kod objekta 33465
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 730 000 € 4294 €/m²
  • Kod objekta 39164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 2985 €/m²
  • Kod objekta 62385
  • Kvadratura 422 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter