Prodaja - Poslovni prostor 240 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Srpskohrvatski / srpskohrvatski
320 000 € 280 000 €
1167 €/m²
Property 10134 photo 1
Property 10134 photo 2
Property 10134 photo 3
Property 10134 photo 4
Property 10134 photo 5
Property 10134 photo 6
Property 10134 photo 7
Property 10134 photo 8
Property 10134 photo 9
Property 10134 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Udaljeno od mora: 3900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 240 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
320 000 € 769 €/m²
  • Kod objekta 5087
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 10134
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
280 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 25877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 1472 €/m²
  • Kod objekta 26675
  • Kvadratura 292 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
290 000 € 1450 €/m²
  • Kod objekta 31296
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
300 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 43367
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Preporučujemo Za prodaju
296 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58508
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Preporučujemo Za prodaju
277 000 € 2451 €/m²
  • Kod objekta 58509
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter