O kompaniji
O kompaniji
Naš tim
Naša predstavništva
Kompanija život
+381 665371054
Rekonstrukcija
3D Modeliranje I Vizualizacija
VIP Usluge
Zlatna Kartica Grekodom Development Company
Pravna Podrška
Najam
Avionske Karte
Grekodom Taxi
Nekretnine - Atina - Grad (Atika) - za prodaju - vile, apartmani, gradske kuće
prizemlje
0. sprat
полуэтаж
2. sprat
3.sprat
4.sprat
5.sprat
6. sprat
7. sprat
8. sprat
8. + sprat
penthaus
potkrovlje
1. sprat
Sprat do
--
prizemlje
0. sprat
полуэтаж
2. sprat
3.sprat
4.sprat
5.sprat
6. sprat
7. sprat
8. sprat
8. + sprat
penthaus
potkrovlje
1. sprat
Oblasti ▼
1540 nekretnina 103 stranice
Preporučujemo
Za prodaju
4 410 000 €
4 200 000 €
2019 €/m²
Zgrada
Atina
Kod objekta
65498
Kvadratura
2080 m²
Udaljenost od mora
7600 m
Preporučujemo
Za prodaju
300 000 €
280 000 €
2187 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
65913
Kvadratura
128 m²
Broj soba
3
Preporučujemo
Za prodaju
Na upit
Kompleks
Atina
Kod objekta
51845
Kvadratura
753 m²
Udaljenost od mora
8000 m
Ekskluzivni
Za prodaju
1 300 000 €
3403 €/m²
Zemljište
Atina
Kod objekta
62859
Kvadratura
382 m²
Udaljenost od mora
4900 m
Za prodaju
Na upit
Kompleks
Atina
Kod objekta
65917
Kvadratura
2100 m²
Broj soba
3
Za prodaju
250 000 €
7142 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
65919
Kvadratura
35 m²
Broj soba
2
Za prodaju
Na upit
Kompleks
Atina
Kod objekta
65920
Kvadratura
1519 m²
Broj soba
2
Za prodaju
94 000 €
1032 €/m²
Commercial property
Atina
Kod objekta
65921
Kvadratura
91 m²
Za prodaju
139 000 €
1404 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
65922
Kvadratura
99 m²
Broj soba
3
Za prodaju
1 720 000 €
4066 €/m²
Zemljište
Atina
Kod objekta
65923
Kvadratura
423 m²
Udaljenost od mora
1300 m
Za prodaju
475 000 €
5523 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
65939
Kvadratura
86 m²
Broj soba
3
Za prodaju
260 000 €
5200 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
65944
Kvadratura
50 m²
Broj soba
2
Za prodaju
260 000 €
5909 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
66010
Kvadratura
44 m²
Broj soba
3
Za prodaju
265 000 €
6022 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
66012
Kvadratura
44 m²
Broj soba
3
Za prodaju
270 000 €
6136 €/m²
Stan
Atina
Kod objekta
66013
Kvadratura
44 m²
Broj soba
3
1
2
3
4
5
...
103
Prijavi se
Želim da dobijem ažurirane i promotivne informacije na moje kontaktne podatke koji se podudaraju sa mojim interesima i preferencama, u skladu sa
Politika privatnosti
Koristimo kolačiće da bismo vam pružili najbolje iskustvo na našoj veb stranici. Ako nastavite da koristite ovu stranicu, pretpostavićemo da ste zadovoljni sa tim.
Još ovde
Ok