Prodato
260 000 €
2114 €/m²
Property 49105 photo 1
Property 49105 photo 2
Property 49105 photo 3
Property 49105 photo 4
Property 49105 photo 5
Property 49105 photo 6
Property 49105 photo 7
Property 49105 photo 8
Property 49105 photo 9
Property 49105 photo 10
Property 49105 photo 11
Property 49105 photo 12
Property 49105 photo 13
Property 49105 photo 14
Property 49105 photo 15
Property 49105 photo 16
Property 49105 photo 17
Property 49105 photo 18
Property 49105 photo 19
Property 49105 photo 20
Property 49105 photo 21
Property 49105 photo 22
Property 49105 photo 23
Property 49105 photo 24
Property 49105 photo 25
Property 49105 photo 26
Property 49105 photo 27
Property 49105 photo 28
Property 49105 photo 29
Property 49105 photo 30
Property 49105 photo 31
Property 49105 photo 32
Property 49105 photo 33

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 123 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
265 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 58012
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3231 €/m²
  • Kod objekta 58121
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3132 €/m²
  • Kod objekta 59177
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 59419
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59610
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3670 €/m²
  • Kod objekta 59803
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3513 €/m²
  • Kod objekta 59922
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod objekta 59923
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2967 €/m²
  • Kod objekta 59955
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 60141
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter