Prodato

Prodaja - Stan 100 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
Na upit
Property 44478 photo 1
Property 44478 photo 2
Property 44478 photo 3
Property 44478 photo 4
Property 44478 photo 5
Property 44478 photo 6
Property 44478 photo 7
Property 44478 photo 8
Property 44478 photo 9
Property 44478 photo 10
Property 44478 photo 11
Property 44478 photo 12
Property 44478 photo 13
Property 44478 photo 14
Property 44478 photo 15
Property 44478 photo 16
Property 44478 photo 17
Property 44478 photo 18
Property 44478 photo 19
Property 44478 photo 20
Property 44478 photo 21
Property 44478 photo 22
Property 44478 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od grada: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
110 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 61342
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 2896 €/m²
  • Kod objekta 63127
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
425 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 63129
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
175 000 € 1215 €/m²
  • Kod objekta 63136
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
125 000 € 1524 €/m²
  • Kod objekta 63215
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63701
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3632 €/m²
  • Kod objekta 63869
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 3820 €/m²
  • Kod objekta 63870
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63871
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter