250 000 €
2500 €/m²
Property 66151 photo 1
Property 66151 photo 2
Property 66151 photo 3
Property 66151 photo 4
Property 66151 photo 5
Property 66151 photo 6
Property 66151 photo 7
Property 66151 photo 8
Property 66151 photo 9
Property 66151 photo 10
Property 66151 photo 11
Property 66151 photo 12
Property 66151 photo 13
Property 66151 photo 14
Property 66151 photo 15
Property 66151 photo 16
Property 66151 photo 17
Property 66151 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 21858
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36287
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36288
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 36289
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 36290
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1276 €/m²
  • Kod objekta 38880
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 54418
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3484 €/m²
  • Kod objekta 57123
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 58870
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter