Prodato
Na upit
Property 30646 photo 1
Property 30646 photo 2
Property 30646 photo 3
Property 30646 photo 4
Property 30646 photo 5
Property 30646 photo 6
Property 30646 photo 7
Property 30646 photo 8
Property 30646 photo 9
Property 30646 photo 10
Property 30646 photo 11
Property 30646 photo 12
Property 30646 photo 13
Property 30646 photo 14
Property 30646 photo 15
Property 30646 photo 16
Property 30646 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
405 000 € 3820 €/m²
  • Kod objekta 63870
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63871
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 63872
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 3537 €/m²
  • Kod objekta 63873
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3726 €/m²
  • Kod objekta 63874
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 64127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 500 € 7 €/m²
  • Kod objekta 64166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
183 000 € 1926 €/m²
  • Kod objekta 64682
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
86 000 € 886 €/m²
  • Kod objekta 64801
  • Kvadratura 97 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 1171 €/m²
  • Kod objekta 64803
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter